NASZA OFERTA

Nowoczesne systemy garażowe naszej produkcji wyposażone są w drzwi uchylne z zamkiem i klamką. Konstrukcja garażu umożliwia ewentualny montaż bramy wjazdowej segmentowej lub uchylnej z napędem. Ścianki zaplecza wypełnione są drewnem odpowiednio zabezpieczonym przed niszczycielskim działaniem warunków atmosferycznych.

UPAŁ ZOSTAJE NA ZEWNĄTRZ

W gorące letnie dni człowiek tęskni za chłodnymi pomieszczeniami w domu. Żeby nie chodzić do piwnicy, oferujemy Ci liczne systemy ochrony przeciwsłonecznej do okien.

Sam wybierz najlepszą opcję.

BEZPIECZEŃSTWO

W jak największym stopniu chronimy Twoją rodzinę oraz skutecznie utrudniamy życie potencjalnemu włamywaczowi. Poza bezkonkurencyjną technologią oferujemy inne liczne środki bezpieczeństwa, które można zastosować w oknach i drzwiach.

Sam wybierz najlepszą opcję.

OKNA Z ŻALUZJĄ

W oknie wówczas znajduje się od strony zewnętrznej bateria fotowoltaiczna pobierająca energię ze słońca i wykorzystująca ją do sterowania żaluzjami!

Sam wybierz najlepszą opcję.

OGRODY ZIMOWE

Lato w środku zimy? to bardzo miłe uczucie. Polecamy kompleksową ofertę.

Sam wybierz najlepszą opcję.

NASZ SERWIS

Certyfikowany partner Internorm musi spełniać dziesięć standardów Customer Care. Są one stale sprawdzane i optymalizowane na podstawie badań zadowolenia naszych klientów, przeprowadzanych przez niezależne instytucje. Nie chcemy, abyś był tylko zadowolony - chcemy byś był zachwycony.

Zadowolenie klienta na poziomie 99%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne doradztwo i wsparcie - a to doceniają Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

czytaj więcej

Centrum informacji

Wystarczy zadzwonić do naszych konsultantów. Służymy fachowym wsparciem technicznym w najbardziej skomplikowanych projektach.

czytaj więcej

Inowacje

Zajmujemy się wykonywaniem elementów ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Atutem jest nowoczesna wizja wykonywanych projektów, jakość, estetyka, szybkość realizacji zamówienia

czytaj więcej

APP & iOS

Zapraszamy do pobrania aplikacji naszej firmy na urządzania mobilne

czytaj więcej

Social Media

"Znajdź Nas" na facebooku oraz "śledź Nas" na Twitter.

czytaj więcej

Najwyższa jakość

Potwierdzona wieloma certyfikatami. Zapraszamy do współpracy

czytaj więcej

NASI KLIENCI

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne doradztwo i wsparcie - a to doceniają Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej! Nasi partnerzy gwarantują kompetentne doradztwo i wsparcie - a to doceniają Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej! Nasi partnerzy gwarantują kompetentne doradztwo i wsparcie - a to doceniają Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

"FENETRE - jakość za rozsądną cene"