Okno obrotowe

Designo R4

Idealne uzupełnienie okna wysokoosiowego Roto Designo R7. Dzięki osi obrotu w połowie wysokości ramy okiennej, umożliwia optymalne wietrzenie pomieszczeń. Obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej u dołu.

Okno obrotowe

Designo R4 RotoTronic

Idealne uzupełnienie okna wysokoosiowego Designo R7. Polecane szczególnie do montażu w trudno dostępnych miejscach, wysoko w dachu. Polecane do pomieszczeń wymagających wietrzenia i do zastosowania w połączeniach wielokrotnych.

Okno obrotowe

Designo R6

Okno Designo R6 ze względu na obrotowe skrzydło okna jest idealnym rozwiązaniem do efektywnego wietrzenia pomieszczeń pomocniczych oraz do stosowania w instalacjach wielokrotnych. Jest także doskonałym uzupełnieniem okien Designo R8 i RotoComfort i8.

Okno obrotowe

Designo R6 RotoTronic

Zdalnie sterowane okno Designo R6 RotoTronic jest idealnym rozwiązaniem do miejsc trudno dostępnych i umieszczonych wysoko w dachu. Doskonałe uzupełnienie okien Designo R8 w połączeniach wielokrotnych.

Okno obrotowe

RotoQ Q-4 Plus

Okno obrotowe nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami oraz ergonomicznym kształtem górnej klamki. Atrakcyjny design, wysoka jakość oraz energooszczędność – to cechy okna RotoQ.

Okno obrotowe

RotoTronic Plus QT4

Szczególnie polecane do miejsc trudno dostęnych, w wyższych partiach dachu. Okno QT4 RotoTronic Plus przekonuje także wysoką energooszczędnością już w standardzie, dzięki której zyskujesz w domu optymalną temperaturę.

Zalety okna obrotowego

Posiada skrzydło zawieszone w 1/2 wysokości ramy, co gwarantuje efektywną wentylację pomieszczenia.

  • Łatwe otwieranie za pomocą klamki umieszczonej na dole lub górze.
  • Wariant elektryczny dla obszarów z utrudnionym dostępem do okna
  • Klasyczne rozwiązanie dla klientów dysponujących różnym budżetem