CS 68

Uniwersalne rozwiązanie

Concept System® 68 to uniwersalny, stabilny system okienny zapewniający doskonałą izolację termiczną oraz gwarantujący bezpieczeństwo. System ten dostępny jest w różnych wariantach estetycznych: Functional [funkcjonalny], Renaissance [renesansowy], Softline [o zaokrąglonych kształtach] oraz Hidden Vent [ukryte skrzydło] – aby idealnie pasować do stylu danego budynku.

Oferuje on różne możliwości otwierania okien, zarówno tych otwieranych do środka, jak i na zewnątrz, a przy tym jest w pełni kompatybilny z rozwiązaniem wentylacyjnym Ventalis. Dodatkowo, okna CS68 spełniają wymogi klasy antywłamaniowej nr 2 i 3, zapewniając tym samym najwyższy stopień bezpieczeństwa.

 
 
 
 
 

CR 120

Ogród zimowy twoich marzeń

Concept Roof 120 to system dachowy o wysokim stopniu izolacyjności termicznej, oferujący różne style i rozwiązania dachowe, aby idealnie pasować do Państwa ogrodu zimowego czy oranżerii. Wybierając jeden z wariantów (Functional, Orangerie lub Renaissance) tego najwyższej klasy dachu szklanego, powstanie ogród zimowy, o jakim zawsze Państwo marzyliście. Możliwe jest nawet zainstalowanie oświetlenia, dla uzyskania jeszcze ciekawszego efektu.

CR 120, to rozwiązanie spełniające najwyższe standardy izolacyjności, które jest całkowicie kompatybilne z termoizolowanymi systemami dla okien, drzwi oraz drzwi przesuwnych i składanych. Ponadto, system ten pozwala na tworzenie ogrodów zimowych o złożonej konstrukcji oraz świetlików w przybudówkach i domach jednorodzinnych. Możliwe jest również instalowanie płaskich wentylatorów dachowych. Mogą one być sterowane elektrycznie.

 

PR 100

 

Zewnętrzny dach

Parallel Roof 100, to system dachowy bez izolacji termicznej, przeznaczony dla ogrodów zimowych, tarasów oraz wiat. System PR 100 można dopasowywać w taki sposób, aby w pełni oddawał charakter danego projektu. Dopasowanie to zależy od wymagań konstrukcyjnych, takich jak nośność śniegu oraz utrzymanie własnego ciężaru, bez konieczności stosowania dodatkowych wzmocnień stalowych.