polstar logo fenetre

Wybór drzwi wejściowych to bardzo ważny moment podczas budowy lub remontu. Staną się przecież wizytówką domu. Są również pierwszą rzeczą, jaką widzą nasi goście – dlatego warto poświęcić nieco czasu na podjęcie właściwej decyzji i wybór systemów wejściowych u samego producenta. Pierwszym krokiem będzie podjęcie decyzji o modelu spośród dwóch produkowanych przez nas kolekcji – Galaxy oraz Horizon.

Drugi krok to wybór odpowiedniego pakietu właściwości z czterech opcji zaproponowanych przez naszych specjalistów. Ostatni krok to skupienie na pozostałych detalach, które wchodzą w skład proponowanych modeli.

Dzięki temu drzwi zewnętrzne zostaną nie tylko właściwie dopasowane do charakteru domu, ale przez kolejne lata będą zachwycać swoją funkcjonalnością.


drzwi nowość fenetre

 

Drzwi na wysokość: 2150, 2200 i 2250 mm, rozmiar dopasowany do najbardziej popularnego wymiaru bramy garażowej.

Szerokość drzwi „80” i „90” w pakietach Superior 55+ oraz Comfort 73.


Kolekcja galaxy

Galaxy to wyjątkowa kolekcja modeli o niepowtarzalnym i nowoczesnym wzornictwie, podkreślonym zaokrągleniami w linii szkła, inoxów lub tłoczeń.
Większość z tych modeli dopiero wchodzi na rynek co pozwala cieszyć się ich unikalnością. Dedykowane dla osób, które cenią odważny design i nie boja się eksperymentów.


Kolekcja horizon

Horizon to modele drzwi o uniwersalnym charakterze i prostym wzornictwie, które sprawdza się w każdym wnętrzu. Modele są popularne na rynku od dłuższego czasu.
Dedykowane są dla osób które lubią tradycyjne wzornictwo oraz cenią funkcjonalne rozwiązania rozwiązania, które dobrze sprawdzają się w domu.

 

 


 

Katalog producenta