Drzwi 90 Supertherm

 1. Grubość skrzydła 90 mm
 2. Przegroda termiczna, uszczelka w skrzydle, dwie uszczelki w ościeżnicy
 3. Ościeżnica SUPERTHERM 90 z przegrodą termiczną
 4. Doskonałe do domów pasywnych i energooszczędnych

Drzwi SUPERTHERM o grubości 90 mm przeznaczone do budownictwa jednorodzinnego o unikatowej budowie skrzydła, w której zastosowano: ramiak z drewna klejonego na całym obwodzie, przegrodę termiczną, podwójny felc, sześć bolców antywyważeniowych, masywne zawiasy 3D oraz zamek renomowanego niemieckiego producenta, stanowią przemyślany zestaw do każdego domu.

Na dodatkową szczelność skrzydła wpływa czwarta przylga z uszczelką samoopadającą oraz windstoper eliminujący ewentualne przedmuchy. W komplecie znajduje się ościeżnica aluminiowa wypełniona pianą w trzech komorach z dwiema uszczelkami. Zarówno ościeżnica, jak i próg aluminiowy, zostały wyposażone w przekładkę termiczną, która zapobiega procesom przemarzania drzwi.

Model SUPERTHERM znakomicie komponuje się z naświetlami, których zastosowanie daje możliwość zabudowy nietypowych otworów drzwiowych.

Przenikalność cieplna: Ud=0,78
Grubość skrzydła: 90 mm
Europejski standard zgodności CE
Spełniają wymogi programu „Czyste powietrze”


Drzwi Plus 75 Max

 1. Grubość skrzydła 75 mm
 2. Bardzo dobre parametry izolazji cieplnej
 3. Znaczne ograniczenie zużycia energii
 4. Doskonałe do domów pasywnych i energooszczędnych

Drzwi z przeznaczeniem do budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. To udoskonalona wersja drzwi 75 PLUS, dzięki zastosowaniu zamka listwowego hakowego, który zapewnia bezpieczeństwo i lepsze doszczelnienie drzwi. Solidna budowa modelu 75 MAX oraz bardzo dobre parametry techniczne gwarantują zadowolenie każdego użytkownika. Istnieje możliwość wykonania skrzydła z czwartą przylgą oraz połączenia z naświetlami i dostawkami.

Przenikalność cieplna: Ud=0,78
Grubość skrzydła: 75 mm
Europejski standard zgodności CE
Spełniają wymogi programu „Czyste powietrze”


Drzwi Plus 75 przeszklone

 1. Grubość skrzydła 75 mm
 2. Wypełnienie pianką poliuretanową
 3. Ościeżnica z przekładką termiczną pozwala na ograniczenie strat ciepła

To idealne drzwi przeznaczone do budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Grubość skrzydła 75 mm, szeroki wybór ościeżnic, wzorów i kolorów spełnią oczekiwania każdego klienta. Drzwi cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła co gwarantuje małe straty ciepła. Ich dodatkowym atutem jest możliwość łączenia z naświetlami i dostawkami.

Przenikalność cieplna: Ud=1,0
Grubość skrzydła: 75 mm
Europejski standard zgodności CE
Spełniają wymogi programu „Czyste powietrze”


Drzwi Plus przeszklone

 1. Grubość skrzydła 54 mm
 2. Szyba antywłamaniowa P4
 3. Zawiasy wzmocnione regulowane
 4. Skrzydło wykonane w wersji przylgowej

Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Solidna budowa oraz bardzo dobre parametry techniczne gwarantują zadowolenie z użytkowania. Skrzydło wyposażono w system mocnych zamków wielopunktowych. Zamki posiadają 4 klasę odporności na włamanie.

W wyposażeniu standardowym znajdują się 3 stałe bolce, które podczas zamykania drzwi wchodzą w gniazda zamontowane w ościeżnicy uniemożliwiając wypchnięcie skrzydła. W ofercie znajduje się kilka typów ościeżnic, które pokryte są identycznym kolorem laminatu jak skrzydła drzwiowe.

Różne szerokości profili ościeżnic pozwalają na dopasowanie ich do specyfiki budynku i otworu montażowego. Bezproblemowa wymiana progu. Wyraziste głębokie tłoczenie (5 mm) wpływa na podwyższenie atrakcyjności drzwi oraz dodatkowo usztywnia konstrukcję skrzydła.

Przenikalność cieplna: Ud=1,3
Grubość skrzydła: 54 mm
Europejski standard zgodności CE
Klasa antywłamaniowa: RC2
Izolacyjność akustyczna: 30 dB