RODENBERG Türsysteme AG

Produkty made by RODENBERG to pierwszorzędna jakość i trwałość. Powody są różnorodne. Ponad 30 lat doświadczeń produkcyjnych w Niemczech i ponad 2,5 mil. sprzedanych wypełnień drzwiowych dowodzą, że znamy się na drzwiach: perfekcyjnie łączymy funkcję i design, podejmując każdy trend i każde życzenie klienta.

Łączymy tradycyjną produkcję z zastosowaniem nowoczesnych maszyn precyzyjnych. Najwyższej jakości produkcja drzwi z aluminium, stali szlachetnej, stali, szkła czy tworzywa sztucznego to dla nas standard. Ambitnym design odpowiadamy na ciągle rosnące wymagania rynku. A do tego nasza różnorodność modeli, która inspiruje i fascynuje naszych klientów. Lub jeszcze lepiej: indywidualna wolność kształtowania produktów, jaką może zaoferować tylko lider rynkowy.
Abyś mógł piękniej mieszkać. Bez kompromisów.

Oferujemy trzy możliwe warianty wykonania. Wybierz pomiędzy wypełnieniem wkładanym, jednostronnym lub dwustronnym wypełnieniem nakładowym dla Twoich drzwi. Zazwyczaj wypełnienia drzwiowe wkładane są w skrzydło. Rozpoznasz to po małym przeskoku pomiędzy powierzchnią wypełnienia a profilem drzwi.

Drzwi z wypełnieniem wkładanym

Drzwi z jednostronnym wypełnieniem nakładkowym

Lepiej wygląda płaszczyzna wypełnienia nakładkowego bez przeskoków. Skrzydło drzwiowe od strony zewnętrznej jest elegancko zakryte.

Wypełnienie tradycyjne – od zewnątrz oraz od środka

Drzwi z dwustronnym wypełnieniem nakładkowym

Nasza wskazówka: Jeżeli przy kształtowaniu swoich drzwi nie chcesz żadnych kompromisów, optymalnym rozwiązaniem będzie nakładka dwustronna. Płaszczyzny bez uskoków – od strony zewnętrznej i od wewnątrz – to rozwiązanie naprawdę estetyczne. Dodatkowo ten wariant posiada optymalną izolację cieplną oraz jest łatwy w pielęgnacji.

Dwustronne wypełnienie nakładkowe – od zewnątrz i wewnątrz